close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

مداد رنگی فابر کاستل
قالب وبلاگ
کسب و کار اینترنتی
پيوندهای روزانه

اصول اصلی هنر در مورد تمام هنرهای گیاه شناسی صدق می کند. با دقت مشاهده کنید با یک نقاشی عالی شروع کنید. فرم را بطور کامل توسعه دهید رنگ و بافت و جزئیات را اضافه کنید. تفاوتهای اساسی که در ایجاد هنر گیاه شناسی با آنها روبرو می شویم ، دیدگاه منحصر به فرد خودمان و انتخاب رسانه ها است. مد رنگ مورد علاقه من مداد رنگی است. آنها از محدوده رنگ عظیمی برخوردار هستند ، شفاف هستند ، بنابراین مداد رنگی فابر کاستل جلوه های نوری بسیار خوبی را می دهند ، برای استفاده در این زمینه قابل حمل هستند و نسبتاً ارزان قیمت هستند. برای کسانی از شما که در مداد رنگی کار نکرده اید ، این کمی آغازگر مواردی است که می خواهید بدانید برای ایجاد آثار هنری مداد رنگی موثر است.

بگذارید یک مرور سریع از مواد اساسی داشته باشیم: _

مداد رنگی ۲۴ رنگ فابر کاستل

تیزکن - تیزکن برقی که برقی و برقی نگه داشته شده است. یک تیزکن را با عملکرد صاف و متوقف کردن انتخاب کنید ، زیرا به محض تنظیم یک نکته خوب متوقف می شود. من تیزکن های مداد رنگی فابر کاستل را دوست دارم. _

پاک کن زانو - در درجه اول برای بلند کردن رنگ استفاده می شود. _

بر روی پاک کن پلاستیکی سفید کلیک کنید - با نوک کامل پاک کنید یا لبه های تیز برای بلند کردن کنترل ایجاد کنید. _

پر - پر پرواز بزرگ -

کاغذ - کاغذ آبرنگ با فشار داغ مداد رنگی فابر کاستل. _

مدادهای رنگی: تمام مدادهای رنگی رنگی در یک محیط هستند که به شما امکان می دهد یک نقطه را شکل داده و رنگدانه را اعمال کنید. 4 نوع مداد معمولی وجود دارد. برای هر مداد رنگی ، دو مارک مداد را که اغلب از آنها استفاده می کنم ذکر کرده ام

مداد رنگی فابر کاستل ۴۸ رنگ

موم مداد رنگی فابر کاستل؛ حالت متوسط و خامه ای متوسط ، طیف وسیعی از رنگ. شکوفه موم با هر مداد متوسط مومی ممکن است رخ دهد ، اما در صورت بروز قابل کنترل است.

روغن (Faber Castell Polychromos، Lyra Rembrandts)؛ مدادهای روغنی معمولاً در محدوده سخت متوسط قرار دارند. من از Polychromos استفاده می کنم. آنها اعتیاد آور هستند! آنها حالت خامه ای دارند و با سایر وسایل رنگ آمیزی مداد رنگی خوب ترکیب می شوند.

صمغ عربی: (آبرنگهای منشوری مداد رنگی فابر کاستل هر هنرمند CP می تواند از یک مداد آبرنگ بهره ببرد. من مدادهای WC InkTense Derwent را دوست دارم. رنگ ها شدید هستند اگرچه رنگ های محدودی در دسترس هستند. همچنین یک مداد مناسب را در طیف وسیع تری از رنگ ایجاد می کند. در حالت خشک ، این مداد رنگی فابر کاستل از سختی متوسط برخوردار بوده و ضخامت خوبی دارند.

گچ (Stabilo Carbothello، Koh-I-No Giaconda)؛ رنگدانه های مداد پاستیل مانند هر پاستیل دیگر ، در گچ سوار می شوند ، اما در یک بسته بندی مداد دستی قرار دهید! Carbothello سخت است ، Giacondas کمی نرم تر است.

همه انواع مدادهای رنگی را می توان با هم ترکیب کرد ، با این حال ، مخلوط روغن با رنگ روشن و موم می توانند لجن حاصل شوند. مدادهای پاستیل ممکن است در برابر رنگ آمیزی با مداد رنگی فابر کاستل موم یا روغن مقاومت کنند و همه ترکیبات قبل از شروع نقاشی باید روی کاغذ مناسب آزمایش شوند. مدادها باید سبک باشند ، طیف وسیعی از رنگ ها را تهیه کرده و کنترل کیفیت خوبی دارند. بررسی کنید که محورها متمرکز هستند و مطمئن شوید که هر دو نیمه از بسته بندی های چوبی یکسان هستند. مدادهای مستقیم برای همیشه دوام می آورند ، آنهایی که کج نیستند! دانستن اصول مطلوب در مداد رنگی مهم است ، یا شما نتایجی را که برای آن امیدوار هستید حاصل نکنید. بیایید با نگه داشتن و تیز کردن مداد شروع کنیم:

نحوه نگه داشتن مداد رنگی فابر کاستل:

در سمت: برای تولید شستشوها ، مخصوصاً در مناطق بزرگ ، از نقطه کاملاً جانبی در کنار هم استفاده کنید.

بیضی عملکردی: با گرفتن یک سکته مغزی یا دو مورد روی کاغذ قراضه ، کمی از آن نقطه را خاموش کنید. سپس با استفاده از فشار ملایم ، مداد را در حالت نوشتن راحت نگه دارید.

نکته: دستگیره گشاد ، تقریبا عمودی برای استفاده از نوک ریز. مرتباً تیز کنید.

اقدامات شارپ کردن: در حالی که از مداد استفاده می کنید ، مرتباً چرخش دهید تا به تیزترین قسمت نقطه برسید. مرتباً تیز کنید. ضربه ای سریع به تیزکن برقی نقطه را بازنشانی می کند ، یا می توانید برای تیز کردن نقطه از دستگیره فلزی استفاده کنید.

سکته های اصلی: چندین روش ساخت علائم با هم ترکیب می شوند تا طیف وسیعی از روش های کاربرد را ارائه دهند.

شستشو: از سمت نقطه مداد استفاده کنید تا شست و شوهای سبک و بزرگ ایجاد شود.

خط: خطوط منفرد که در کنار هم قرار گرفته اند برای نمونه های خطی بسیار صاف مانند برگهای لاله بسیار مفید هستند. سکته های مغزی باید از خط سطح استفاده کنند.

تکان خوردن مداد رنگی فابر کاستل سکته های مدور کوچک (قطر 1/4 اینچ) پوشش مضاعف را فراهم می کند و برای شروع بافت های جالب آماده است.

بیضی: بیضی کوچک مسطح (1/8 اینچی یا کمتر) کارگاه های مدیریت مداد رنگی کنترل شده هستند. آنها به شما اجازه می دهند یک منطقه بزرگ یا منطقه کوچک را به رنگ کاملاً صاف بپوشانید.

مقیاس فشار: فشار بیش از حد باعث ایجاد موم ، شکوفه موم یا از بین رفتن دندان کاغذ می شود که لایه بندی بیشتر غیرممکن است. بیایید مقیاس فشار تخیلی را از 0 تا 5 ایجاد کنیم. صفر یک زمزمه است. 2 فشار نوشتن معمولی هنگام استفاده از یک مداد گرافیتی است و هیچ شیار در کاغذ ایجاد نمی کند. بیشتر کار CP با شروع از 1 انجام می شود و از 2.5 خارج می شود ، به جز مناطقی که نیاز به سوزش شدید دارند (روکش روی مداد در تمام ناحیه هایی با رنگ محلی ، برای مخلوط کردن رنگ بدون کاغذ سفید در معرض).

کاردستی رنگی: یادگیری استفاده از مدادهای رنگی فابر کاستل

مداد رنگی فابر کاستل شفاف هستند. از آنجا که آنها نیمه مایع هستند ، رنگدانه ها نمی توانند راهی را که در یک محیط مایع انجام می دهند ترکیب کنند. برای ایجاد رنگ ، یک رنگ را روی دیگری بچسبانید. اختلاط بینایی وقتی دانه های پیگمنت ها در کنار هم قرار می گیرند و چشم آنها را می آمیزد - مانند سوزنی در مقیاس دانه های رنگدانه. موارد مهمی که باید به خاطر بسپارید:

رنگ موجود در بالای رنگ ، رنگ زیر آن را نشان می دهد.

برای رنگ آمیزی یا تغییر رنگ محلی ، ممکن است از رنگهای روشن تر استفاده شود.

از رنگهای تیره ممکن است به عنوان زیربنایی برای جلوه خوب استفاده شود.

ممکن است از رنگهای تیره در بالا استفاده شود و رنگ محلی را تغییر دهد.

به رنگ شدیدتری نیاز دارید؟ برای بدست آوردن رنگ بیشتر ، موقعیت مداد را از استفاده از بیضی شکل به نقطه تغییر دهید. اگر فشار بیشتری می دهید ، تیز کنید! به یاد داشته باشید که از فشار قابل ملاحظه ای بسیار کم استفاده می کنید تا از مزایای کامل دندان زیر استفاده کنید.

تمیز نگه دارید: مداد رنگی رنده ایجاد می کند که در واقع می تواند نواحی سفید کاغذ شما را رنگ کند. چراغ پر ، ساده تر ، پر و پر شدن است! برای این کار غازهای محلی را تعقیب نکنید ، فقط یک بسته پرهای پرواز سفید را در Hobby Lobby یا Michaels انتخاب کنید. از لبه پرواز استفاده کنید ، به سمت بالا و دور شوید.

ساختن یک پالت: چرا ما در مجموعه های مداد رنگی رنگ های زیادی داریم؟ شاید به این دلیل که به آنها احتیاج داریم! من هر زمان در حدود 700 مداد روی میز استودیوی خود دارم. با انتخاب های زیاد ، چگونه پالت خود را شروع می کنید؟ مداد رنگی فابر کاستل من را امتحان کنید.

M = رنگ محلی را با یک مداد از کیت خود مطابقت دهید. نوک مداد تیز را در برابر رنگ قرار دهید. اگر از نزدیک به نظر می رسند ، آن را خوب بنامید

الف = رنگ های آنالوگ: برای ایجاد سایه / تنش ، یک رنگ آنالوگ عمیق انتخاب کنید

G = خاکستری؛ خاکستری را انتخاب کنید که به همان مقدار تونی آنالوگ عمیق شما باشد.

C = مکمل؛ برای ایجاد سایه / تغییر رنگ ، یک مکمل عمیق با رنگ محلی خود انتخاب کنید

اکنون مدادهایی را که برای هر رنگ محلی انتخاب کرده اید جدا از کیت خود نگه دارید تا کار ساده شود. شاید بخواهید برخی از مطالعات نشان داده شده در اینجا را بر روی کاغذی که دوست دارید استفاده کنید انجام دهید تا از احساس و روند کار با مدادهای رنگی راحت شوید. وقتی این کار را امتحان کنید ، فکر می کنم عاشق نقاشی با مداد رنگی هستید!

برای داشتن یک چرخ رنگ و برگه تمرین رنگی که او برای شما ایمیل می کند ، می توانید با تماس با مداد رنگی فابر کاستل تماس بگیرید. قبل از شروع تمرینات ، آن را روی کاغذ با فشار # 140 چاپ کنید. هنگامی که شما در ایجاد رنگ های مورد نظر خود راحت هستید ، سکته های مغزی را تمرین کنید ، سپس یک نمونه را با مداد رنگی امتحان کنید.

تعداد بازدید : 24
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
افراد آنلاین : 1
بازديدهاي امروز : 20
بازديدهاي ديروز : 40
كل بازديدها : 32729
بازدید این هفته : 20
بازدید این ماه : 1828
تعداد نظرات : 0
تعداد كل مطالب : 75
امکانات وب